Contirental Oto Kiralama, İstanbul’da rent a car hizmetini uygun fiyatlarla vererek müşteri memniniyetini ve devamlılığını hedeflemektedir. Kurumsal ve uluslararası araç kiralama şartlarına uygun kurallar doğrultusunda müşteri menfaatini düşünerek minimum 2 yaşında araç kiralamaktadır. Yeni ve periyodik bakımları düzenli olarak yetkili servislerde yapılan araçlarımızın haftalık, aylık ve yıllık fiyatlarını öğrenmek için rent a car fiyatları / araç kiralama fiyatları sayfamızı inceleyin veya iletişim sayfamızdaki telefon ve eposta üzerinden bize ulaşınız.

İstanbul Rent A Car Şirketleri

Atatürk Havalimanı’nda iç hatlar ve dış hatlar geliş terminallerinde 25’e yakın araç kiralama şirketi bulunmaktadır. İstanbul’da 100’den fazla araç kiralama şirketi İstanbul Atatürk Havalimanı’na araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu şirketlerden birisi olan Contirental Oto Kiralama Atatürk Havalimanı’na 24 saat teslimat hizmeti vermektedir.

İstanbul’da Oto Kiralama Hizmeti

Ekonomik ve orta sınıf araç kiralama hizmeti için bizi hemen arayınız (iletişim). Araç kiralama fiyatları ve kiralık araçlar sayfamızda araç modelleri ile haftalık ve aylık araç kiralama fiyatları bulunmaktadır. Tüm araçlarımız dizel yakıt kullanmaktadır. Atatürk Havalimanı ve Ataköy semtine ücretsiz teslimat hizmetimiz bulunmaktadır. 7 gün ve üzeri araç kiralamalarda ise Bakırköy, Zeytinburnu, Merter ve diğer çevre semtlere ücretsiz araç teslimat hizmetimiz bulunmaktadır.