Bilindiği üzere şirketler araç kiralama hizmeti satın aldıklarında kesilen faturanın tamamını gider gösterebilmektedir. Genel temayül KDV hariç fiyat verilmesi ve fatura kesilmemesi üzerinedir. Bu yüzden şirketler araç kiralama hizmeti satın alacakları zaman rent a car şirketinden mutlaka KDV dahil fiyat almaları ve kiralamayı fatura kesen bir şirketten yapmaları gerekmektedir.

Contirental Oto Kiralama ekonomik ve orta sınıf araçlarda şirketlere özel haftalık ve aylık araç kiralama hizmeti vermektedir. Oto kiralama fiyatları KDV dahil olarak sitemizde bulunmaktadır. Kiralama başlangıcında veya bitiminde araç kiralama faturası mutlaka kesilmekte ve araç kiralama hizmeti satın alan şirkete takdim edilmektedir.

Şirketlere Aylık Araç Kiralama

Araç kiralama fiyatları kiralalama süresine göre değişmektedir. Süre ne kadar uzun olursa aylık araç kiralama fiyatı o kadar düşük olacaktır. Şirketler birkaç aylık araç kiraladıklarında sadece ilk ayın araç kiralama bedelini öderler. Sonraki aylarda aylık olarak ödemeye devam ederler.